Jobs en Castings

Castings
Acteer je beroepsmatig of recreatief?
Ben je christen en droom je ervan om mee te spelen in een theater of film productie, maar voel je jou als volgeling van Jezus niet op je gemak in de seculiere theater en filmwereld?

C&T Productions is een christelijke productiehuis. De producties die wij maken vereisen dan ook christelijke waarden en normen. Dit zowel voor het verhaal als de werk omgeving van de cast en crew. Naast onze eigen producties werken we ook samen met UP media
We streven naar professionaliteit en kwaliteit om zo de wereld, met Gods liefde te bereiken.
We maakten al producties als Real or not Rreal, Straffe Verhalen Home, Maman & Garçon, Jezus Film en meer.   


Vul nu je profiel in en kom in onze database van christen acteurs te staan. Zo kunnen we jou contacteren voor toekomstige audities. (zowel voor professionele als recreatieve acteurs en actrices).

Jobs

Heb jij een hart voor God en creativiteit dan kunnen wij jou goed gebruiken!
Van IT'ers tot marketeers, van decorbouwers tot schrijvers. We hebben het allemaal nodig. 

De exacte functie omschrijving komen later op onze website, maar doe alvast een spontane sollicitatie.

via boeking@candtproductions.com